1 DZIEŃ WIOSNY!

Utworzono: 02-07-2013

Grafika: 1 DZIEŃ WIOSNY!

Od wielu lat w naszej szkole zgodnie z tradycją uroczyście obchodzimy Pierwszy Dzień Wiosny. Jak co roku uczniowie naszej szkoły pokazali, że to szczególne święto można spędzić inaczej niż pójść na wagary.

W radosnych nastrojach uczniowie „wyszli z ławek”, by bawić się wspólnie z nauczycielami.

Obchody Dnia Wiosny rozpoczęliśmy od obejrzenia przedstawienia „Dzień Młodego Ekologa” przygotowanego przez klasę V.

Dzieci z młodszych klas szkoły podstawowej i oddziału przedszkolnego miały za zadanie przygotowanie Marzanny, z którą przeszły przez naszą miejscowość a  następnie spaliły. Po powrocie do szkoły czekały na nich ciepłe kiełbaski i mnóstwo wesołej zabawy w klasach.

Uczniowie klasy IV w tym dniu wyjechali na basen (czyżby to był ich pomysł na utopienie Marzanny).

Natomiast klasy V i VI oraz młodzież gimnazjalna klas I i II wzięła udział w szkolnych rozgrywkach sportowych (siatkówka). Część uczniów obejrzała film „Avatar”.

Najstarsza klasa w szkole – III gimnazjum odwiedziła dziś szkoły ponadgimnazjalne w Lęborku.Pi P

Pierwszy Dzień Wiosny po raz kolejny upłynął w atmosferze dobrej, wiosennej zabawy.

Szkoda, że taki dzień zdarza się tylko raz w roku !!!