AKTUALNOŚCI

2016-06-14

Uczniowie klasy IV i V w Malborku

7 czerwca 2016 r. klasy IV i V Szkoły Podstawowej pod opieką p. I. Sosnowskiej, p. A. Meyer i p. A. Mościckiego zwiedzały zamek krzyżacki w Malborku. Uczniowie brali udział w programie Szlakiem Zamkowych Tajemnic, poszukiwali liter ukrytych w różnych zamkowych pomieszczeniach odgadując zagadki przewodnika. Efektem tych poszukiwań było odgadnięcie hasła i wizyta u Wielkiego Mistrza...
2016-06-14

Wycieczka do Ustki

7 czerwca 2016 r. uczniowie klasy II a i II b wraz z wychowawcami p. Iwoną Budzeń oraz p. Jolantą Karbowską uczestniczyli w wycieczce do Ustki. Dzieci zwiedziły kurort kolejką wraz z przewodnikiem, podziwiały panoramę miasta z wieży widokowej, płynęły statkiem. Czas wolny spędziły na usteckiej promenadzie delektując się goframi, frytkami i lodami.
2016-06-07

Wycieczka do Malborka

3.06.2016 r. uczniowie z klasy I - III g i VI SP byli na nietypowej wycieczce w Malborku. Po drodze zwiedzili gdańską starówkę. Wieczorem dotarli do zamku w Malborku. Nocne zwiedzanie zamku dostarczyło wielu emocji - było klimatycznie- światła, tajemniczy mnich... To był udany wyjazd.
2016-06-06

Gminna Olimpiada Sportowa Oddziałów Przedszkolnych

3.06.2016 r dzieci z oddziału przedszkonego zmierzyły się ze swoimi kolegami podczas Gminnej Olimpady Sprtowej zorganizowanej przez Przedszkole w Nowej Wsi Lęborskiej. Po zaciekłej walce nasi miusińscy uplasowali się na zaszczytnym IV miejscu .                GRATULUJEMY !!!
2016-06-02

Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego - Powiat Lęborski. Moja mała ojczyzna

1 czerwca 2016 r. w Starostwie Powiatowym w Lęborku wręcono nagrody w Konkursie Plastycznym Powiat Lęborski -moja mała ojczyzna. Nasi uczniowie uplasowali się na następujących miejscach:W kategorii klas 0 - III szkół podstawowych I miejsce - Hubert Ambrożewicz III miejsce - Aleksandra Chmiel III miejsce - Zofia Pobłocka W kategorii klas IV -VI szkół podstawowych: Wyróżnienie -...
2016-05-31

Gminny Konkurs - W krainie bajkowych piosenek

31 maja 2016 r w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs dla klas I - III SP pt. W krainie bajkowych piosenek. Organizatorami konkursu były: p. Iwona Budzeń, p. Jolanta Karbowska oraz p. Jolanta Karbowska. Wyróżnienie otrzymały uczennice klasy II a - Julia Górska, Anna Bancmer, Karolina Kwidzińska
2016-05-30

Program Dnia Dziecka

9:00    Rozpoczęcie świętowania Dnia Dziecka - ZUMBA 9:30    mecz siatkówki chłopców i dziewcząt z gimnazjum 10:00 pokaz latawców strzelanie z łuku - pokaz w wykonaniu Bractwa historycznego z Lęborka  pokaz baniek mydlanych  malowanie twarzy  skręcanie balonów dekorowanie latawców     Dla wszystkich uczestników zabawy wata cukrowa poczęstunek...
2016-05-30

Wieczorek pożegnalny kl. III gimnazjum

W dniu 25.05.2016 r. w Pałacu Pod Bocianim Gniazdem w Runowie odbył się Bal Gimnazjalny. Uczniowie kl. III g i II g wraz z nauczycielami, pracownikami szkoły i rodzicami bawili się wyśmienicie.  
2016-05-30

Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego Cztery Pory Roku - Wiosna

25.05.2016 r. rozstrzygnięto Gminny Konkurs Plastyczny Cztery Pory Roku Wiosna. Lecą Bociany zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej. Wśród nagrodzonych zaleźli się również nasi uczniowie: I miejsce - Zofia Pobłocka II miejsce - Magdalena Detlaf Wyróżnienie - Ewa Bugała
2016-05-25

Dzień Matki 2016

25 maja 2016 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I - III SP wraz z wychowawcami zaprosili swoje mamy na uroczyste obchody Dnia Matki. Zebrane mamy przywitała Pani Dyrektor Mariola Łagoda - Ellwart. Program artystyczny przygotowany przez dzieci wzruszył każdą mamę.    
2016-05-25

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

W dniu 24.05.2016r. na stadionie Pogoni Lębork odbyły się powiatowe zawody w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców. Naszą gminę reprezentowali Mistrzowie gminy: dziewczynki z SP Nowa Wieś Lęborska i chłopcy z SP Redkowice. W zmaganiach tych nasi uczniowie wywalczyli brązowy medal Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej zajmując odpowiednio miejsca:I miejsce SP nr 8 z...
2016-05-25

Gminny Konkurs Ortograficzny

23 maja 2016 r. w Zespole Szkół w Garczegorzu odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny Mistrz ortografii . Nasza szkoła zajęła II miejsce zespołowo: Wiktor Kalisz - kl. IV, Zuzanna Klaman - kl. V, Martyna Kondratowicz - kl. VI. W rywalizacji indywidualnej uczennica Zuzanna Klaman zajęła III miejsce. Wszystkim GRATULUJEMY!!!
2016-05-25

Konkurs pt. Polscy Inżynierowie i Wynalazcy

20 maja 2016 r. uczniowie naszej wzięli udział w konkursie Polscy Inżynierowie i Wynalazcy, który został zorganizowany przez Komitet Terenowy Naczelnej Organizacji Technicznej w Lęborku w ramach XXXIII Lęborskich Dni Techniki . Uczniowie Anna Bugała, Oskar Leszczyński i Wojtek Ulenberg zespołowo zajęli I miejsce.     GRATULUJEMY
2016-05-25

Wycieczka do Wdzydz

18 maja 2016 r ucziowie uczęszczający na zajęcia z języka kaszubskiego oraz własną historię i kulturę uczestniczyli w wycieczce do Wdzydz, gdzie poznawali kulturę i sztukę kaszubską. Opiekunami wyjazdu były: p. R. Guzek i p. E. Chmielewska
2016-05-16

Olimpiada sportowa klas I - III

13 maja 2016 r. w Zespole Szkół w Garczegorzu odbyła się XV Powiatowa Olimpiada Sportowa klas I - III SP. W konkurencjach sportowych zmagało się 9 szkół z powiatu lęborskiego. Nasza szkoła zajęła II miejsce.        GRATULUJEMY !!!