AKTUALNOŚCI

2024-04-16

Konkurs programistyczny - Gigathon

Weź udział w konkursie i walcz o nagrody !!!

Masz od 7 do 18 lat? Sprawdź się w programistycznych wyzwaniach i wygraj konsole Xbox Series X, sprzęt komputerowy i technologiczny i wiele więcej!

Link do strony z rejestracją.

-Dla uczestników w wieku 7-9 lat przygotowaliśmy tematykę programowania w Minecrafcie.

-Uczestnicy w wieku 10-12 będą mogli sprawdzić się w programowaniu w Scratch.

-Dla młodzieży w wieku 13-15 przygotowaliśmy zadania w języku Python/C#/C++ (do wyboru).

2024-04-09

Wyniki konkursu z j.niemieckiego.

Wyniki szkolnego etapu Konkursu Wojewódzkiego z języka niemieckiego - 

„Das ist doch sehenswert”

W kategorii prospekt reklamowy do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się następujące osoby: Kalina Młyńska – kl.VIII,  Filip Wawrzak – kl.VII.

W kategorii praca plastyczna przedstawiająca atrakcję turystyczną wybranego kraju niemieckojęzycznego do następnego etapu przeszli: Liliana Boetcher  kl.VIII, Maja Maszota  kl.VIII, Karolina Formela  kl.VII, Joanna Elandt  kl.VII, Adrianna Jurczyńska  kl.VII.

Wszystkim laureatom konkursu gratulujemy i życzymy odniesienia sukcesu w etapie wojewódzkim!!!

2024-03-26

Etap rejonowy II Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego MATHMAN

Piękna atmosfera towarzyszyła wszystkim podczas etapu rejonowego

II Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego MATHMAN.

2024-03-22

Rosną nam nowi strażacy!

Nasi uczniowie Zosia Florczyk (kl.6) i Michał Piepiórka (kl.7) brali udział w Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"Zosia brała 2 razy udział w dogrywce do części ustnej. Nie udało się, ale walczyła bardzo dzielnie. Mamy nadzieję, że wiadomości zdobyte w turnieju przydadzą się w Redkowickiej OSP.

2024-03-20

21 marca - WITAMY WIOSNĘ

 

21 marca obchodziliśmy  w naszej szkole pierwszy dzień wiosny. Wszyscy uczniowie wspaniale przygotowali się na jej przyjście. W tym roku to święto celebrowaliśmy tańcząc i śpiewając. Były wiosenne piosenki, zwariowane tańce, dużo śmiechu i dobrej zabawy. A na koniec, grupy najmłodsze poszły pożegnać zimę w tradycyjny sposób, czyli paląc Marzannę. Dzisiaj wszyscy rewelacyjnie się bawili i z radością powitali nadchodzącą wiosnę.

Zapraszamy do obejrzenia -FILMIKU z występów.

2024-03-17

Nauczyciel też uczeń...

Nauczyciele też się uczą!

Pięcioosobowa grupa nauczycieli z naszej szkoły wraz p. dyrektor brała udział w XIX w Ogólnopolskim Zlocie Innowacyjnych Nauczycieli i Dyrektorów w Jastrzębiej Górze, organizowanym przez wydawnictwo "TIK w Edukacji". Najbardziej nowoczesnej, innowacyjnej i wyjątkowej konferencji kierowanej do wszystkich nauczycieli i dyrektorów szkół w kraju. Podczas dwudniowego spotkania, oprócz wykładów o bardzo wysokim poziomie merytorycznym, odbyły się także warsztaty. Bez wątpienia były one wspaniałym źródłem inspiracji i gotowych pomysłów na prowadzenie lekcji z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

2024-03-11

Pierwsza lekcja przyrody - klasa 4

Uczniowie klasy IV w nowym roku szkolnym rozpoczęli naukę przyrody, podczas zajęć wykorzystywany jest monitor interaktywny pozyskany z programu "Laboratoria przyszłości". Mamy nadzieję, że dzięki nowinkom technicznym zajęcia będą bardziej atrakcyjne a nauka o wiele przyjemniejsza.

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej "na wesoło" z pierwszej lekcji przyrody.

2024-02-26

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

21 lutego obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. 

2024-02-26

Spotkanie rejonowe dyrektorów szkół, przedszkoli i placówek oświatowych z wizytatorem Kuratorium Oświaty w Gdańsku

"W trosce o siebie "- pod takim hasłem 19 lutego w naszej szkole odbyło się spotkanie dyrektorów szkół, przedszkoli i placówek oświatowych z wizytatorem Kuratorium Oświaty w Gdańsku.

2024-02-16

Walentynki

Przepiękne występy naszych uczniów, wzajemne życzenia oraz dużo pozytywnych emocji towarzyszyło wszystkim podczas obchodzenia Walentynek w naszej szkole.

 

2024-01-25

LODOWISKO W CZASIE FERII

Informujemy, że w okresie ferii zimowych tj. od 29 stycznia 2024 roku do 11 lutego 2024 roku uczniowie i dzieci szkół podstawowych, przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych funkcjonujących na terenie Gminy Nowa Wieś Lęborska, będą mogli korzystać z lodowiska zlokalizowanego przy ul. Żeromskiego 7a w Lęborku w cenie 1 zł za pojedyncze wejście (bez limitu czasowego). Uczniowie szkół podstawowych będą mogli skorzystać z atrakcji w cenie 1 zł po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej, a dzieci przedszkolne na podstawie oświadczenia opiekuna prawnego.

Korzystający z lodowiska zobowiązani są do stosowania się do obowiązującego w obiekcie regulaminu, a także w razie konieczności do pokrycia kosztu wypożyczenia łyżew i innego sprzętu, według cennika lodowiska.