AKTUALNOŚCI

2023-02-09

Bal Karnawałowy - najmłodsi

W czwartek 2 lutego, odbył się Bal Karnawałowy najmłodszych uczniów naszej szkoły. Przy wspaniałej muzyce i pięknie wystrojonej sali wszyscy świetnie się bawili w swoich przebraniach. Były konkursy i zabawy, a w przerwie smaczny poczęstunek, tylko żal było kończyć...

2023-02-07

Apel podsumowujący I półrocze

6 lutego odbył się apel podsumowujący I półrocze roku szkol. 2022/2023. Wyróżniono uczniów z najwyższą średnią ocen, laureatów konkursów i zawodów sportowych oraz wyróżniających się w pracy na rzecz szkoły. Były też dyplomy i wyróżnienia, a wszystko okraszone odrobiną słodyczy. 

Wszystkim nagrodzonym składamy: SERDECZNE GRATULACJE!

2023-02-07

Bal Karnawałowy 2023

Tradycji stało się zadość i w tym roku bawiliśmy się również na karnawałowej dyskotece. Były tańce, wesołe zabawy i konkursy, coś do przekąszenia i popicia oraz balonowe szaleństwa. Szkoda, że karnawał jest raz w roku!

2023-02-02

WOŚP - 2023

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz zagrali w 31 FINALE WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. Wolontariusze (Adriana Jurczyńska, Karolina Formela) pod opieką  pani A. Makowskiej oraz p. D.Waszczuka, zbierali datki wśród uczniów i pracowników szkoły. W sumie uzbierali kwotę 505,35 zł.!!! Wszystkim wolontariuszom i darczyńcom SERDECZNIE DZIĘKUJEMY! - SIE MA!

2023-01-25

"ABC cyberbezpieczeństwa" - poradnik

Zachęcamy do przeczytania publikacji, gdzie znajdziecie państwo ułożone alfabetycznie pigułki wiedzy, które dotyczą z jednej strony wirtualnych zagrożeń, a z drugiej – dobrych praktyk i cyfrowych nawyków. Czym jest malware, dlaczego warto zdecydować się na social media sabbatical, jak utworzyć silne hasło i kopię zapasową, gdzie zgłosić incydent bezpieczeństwa? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w 157 hasłach opatrzonych obszerną bibliografią.

Link do publikacji: „ABC cyberbezpieczeństwa”

2023-01-12

Jasełka przedszkolaków

Dzieci z oddziału przedszkolnego 5-6 latków z okazji zbliżającego się święta Dnia Babci i Dziadka przedstawiły ,,Jasełka" oraz pokazały piękny taniec aniołków. Po feriach dzieci zaniosą nagrane przedstawienie  na płytkach jako prezent dla babć i dziadków.

2023-01-03

Nagrody w konkursie z j.niemieckiego

Uroczyste  rozstrzygnięcie  konkursu bożonarodzeniowego  z  języka  niemieckiego

„Hurra, die Weihnacht ist schon da!

 We wtorek 03.01.2023r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel, podczas którego podsumowany został Szkolny Konkurs Bożonarodzeniowy z języka niemieckiego. W apelu tym  uczestniczyli uczniowie z klas IV – VI, czyli grupa, do której powyższy konkurs był skierowany. Podczas apelu zorganizowanego przez nauczyciela języka niemieckiego – p.Iwonę Sosnowską wręczone zostały nagrody i wyróżnienia. Uroczystego wręczenia nagród dokonała Pani Dyrektor Agnieszka Fitowska.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za zaangażowanie się w konkurs , a laureatom serdecznie gratulujemy odniesionego sukcesu!!!

2022-12-22

WIGILIE 2022

Corocznej tradycji stało się zadość i raz jeszcze wszystkie kasy spotkały się na klasowych Wigiliach. Przed spotkaniami w klasach obejrzeliśmy nastrojowe Jasełka w wykonaniu kółka teatralnego z klasy 5 pod kierunkiem p.M.Adamowicz. Po życzeniach świąteczno-noworocznych od Pani Dyrektor wszyscy udali się do klas, gdzie przy smakołykach słuchano i śpiewano kolędy, dzielono się opłatkiem składając sobie życzenia...

2022-12-21

Konkurs Bożonarodzeniowy z języka niemieckiego.

Rozstrzygnięcie  Szkolnego  Konkursu  Bożonarodzeniowego  z  języka  niemieckiego

pt.”Hurra, die Weihnacht  ist  schon  da!” 

I miejsce – Kamil Maszota,   Karolina Formela

 II miejsce – Zuzanna Balcerzak,   Filip Wawrzak 

III miejsce – Antonina Pobłocka,   Maja Kwidzyńska 

wyróżnienia – Joanna Elandt,   Hanna Wiecka 

Wszystkim laureatom gratulujemy sukcesu!!!

2022-12-11

Chemia klasa 8 Doświadczenia z Empiriuszem

Filmik z lekcji chemii klasy 8 z wykorzystaniem zestawu Empiriusz -zakupionego w ramach programu "Laboratoria przyszłości".

(Link do filmu)

2022-12-08

Podróże po krajach niemieckojęzycznych.

Uczniowie klasy IV na zajęciach rozwijających kompetencje z języka niemieckiego poznali kolejne kraje niemieckiego obszaru językowego. „Zwiedzili” już Niemcy (Deutschland), Austrię (Österreich), Szwajcarię (Schweiz) oraz najmniejszy kraj z listy Liechtenstein.  Z ogromnym zainteresowaniem poznawali ciekawostki na temat kolejnych krajów, włączając się do dyskusji i opowiadając o własnych doświadczeniach związanych z tym tematem. Dobrze się przy tym bawili.

2022-12-06

Rozstrzygnięcie konkursu z języka niemieckiego

Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu z języka niemieckiego

 „Wir stellen die deutschsprachigen Länder vor” 

  Laureaci Gminnego Konkursu z języka niemieckiego:

                 I miejsce – Agata Popiela SP w Łebieniu

                II miejsce – Zofia Pobłocka SP w Redkowicach

                III miejsce – Nataniel Powideł SP w Nowej Wsi Lęborskiej

                wyróżnienie – Wiktoria Szafoni SP w Łebieniu

 Wszystkim laureatom składamy serdeczne gratulacje a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Zapraszamy do uczestnictwa w innych konkursach organizowanych przez naszą szkołę.

2022-11-30

Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej

 

28 listopada w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej.

W konkursie wzięli udział uczniowie klas IV-VIII ze Szkoły Podstawowej w Redkowicach, Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Lęborskiej, Zespołu Szkół w Garczegorzu, Zespołu Szkół w Łebieniu oraz Niepublicznej szkoły Podstawowej Azymut z Mostów.

I miejsce zajęła uczennica SP w Nowej Wsi Lęborskiej Marcelina Prokop

II miejsce zajęła uczennica SP w Nowej Wsi Lęborskiej Kornelia Krajewska

III miejsce zajął duet z Niepublicznej SP w Mostach Urszula Juszczuk i Zofia Fokczyńska

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i gratulujemy.