2022-09-09

11 edycja Narodowego Czytania

Piątego września uczniowie naszej szkoły, nauczyciele oraz zaproszeni goście wzięli udział w 11. edycji Narodowego Czytania. Wspólne czytanie "Ballad i romansów" Adama Mickiewicza odbyło się w pięknie zaaranżowanej przez panią Wiolettę Wilkosz przestrzeni szkolnej. Pani Wioletta przybliżyła wszystkim tematykę czytanego utworu "Lilie" (z pieśni gminnej), a zaproszeni goście oraz uczniowie odegrali swoje role.

W Narodowym Czytaniu udział wzięli: dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Nowej Wsi Lęborskiej pani Kamila Knap- Wrześniewska, dyrektor szkoły pani Agnieszka Fitowska, pani Magdalena Adamowicz, pani Wioletta Wilkosz oraz uczniowie: Aleksandra Chmiel, Martyna Ellwart, Zofia Pobłocka oraz Hubert Ambrożewicz.

2022-08-30

Rozkład jazdy autobusów

Szanowni Rodzice, Kochani Uczniowie

Poniżej przedstawiamy plan przywozów i odwozów na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023.

PLAN PRZYWOZÓW I ODWOZÓW (PDF, 1,15 MB)

2022-08-30

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Szanowni Rodzice! Drodzy uczniowie!

Serdecznie zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023.

godz. 9:00 - Msza Święta w Kościele pw. Św. Józefa Robotnika w Redkowicach

godz. 10:00 uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 na sali gimnastycznej w szkole

Uwaga !Ważne!

W związku z przewozami otwartymi dojeżdżający uczniowie mają obowiązek posiadania ważnej legitymacji szkolnej.

W związku z powyższym prosimy o :

1. sprawdzenie czy uczniowie posiadają ważne legitymacje szkolne
  2. w przypadku braku legitymacji prosimy o sprawdzenie czy posiadają Państwo aktualne zdjęcie ucznia i dostarczenie go do szkoły w dniu 1 września 2022
  3. w przypadku braku zdjęcia prosimy o poinformowanie o tym wychowawcy klasy w dniu 1 września ( zdjęcie zostanie wykonane w szkole)

Dokładne godziny przywozów uczniów na rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 podamy w najbliższym czasie.

2022-06-20

Lekcja przyrody klasa 4

Lekcja przyrody klasa 4.  15.06.2022r.

Temat: Jakie drzewa rosną w lesie?

Uczniowie klasy czwartej poznawali drzewa i krzewy ze szkolnego zielnika.

2022-06-15

Laureaci szkolnego konkursu z języka niemieckiego.

Uroczyste wręczenie nagród laureatom szkolnego konkursu z języka niemieckiego dla uczniów z klas IV – VIII ”Leseverstehen”.

W  dniu 15.czerwca 2021r.  w  naszej szkole  odbyło się uroczyste  wręczenie  nagród  laureatom  szkolnego  konkursu  z  języka  niemieckiego pt.”Leseverstehen”  zorganizowane  przez  nauczyciela  przedmiotu  p.Iwonę Sosnowską...

2022-06-06

I Forum Samorządów Uczniowskich

I Forum Samorządów Uczniowskich, które odbyło się w naszej szkole, zbudowało przestrzeń do wymiany doświadczeń, a także otworzyło na wspólne pomysły.

2022-06-02

Karta rowerowa - 2022

W czerwcu zakończyliśmy działania związane ze zdobyciem "pierwszego prawa jazdy" - Karty Rowerowej. Po egzaminach teoretycznych i praktycznych kartę otrzyma czternaścioro uczniów naszej szkoły (następna szansa za rok).

Wszystkim uczniom, którzy zaliczyli wszystkie testy, gratulujemy i życzymy szerokiej drogi!

2022-05-31

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu z języka niemieckiego

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu z języka niemieckiego dla uczniów z klas IV – VIII

„Leseverstehen”