AKTUALNOŚCI

2020-10-28

Poznajemy zdrową żywność

Na jednych z zajęć dzieci z oddziału przedszkolnego  5-latków poznały zasady zdrowego żywienia, dowiedziały się, iż owoce i warzywa stanowią istotny element diety i odgrywają dużąrolę w ich prawidłowym rozwoju. Warzywa i owoce dostarczająorganizmowi wielu witamin, składników mineralnych oraz znaczne ilości błonnika, dzięki temu chronią nas przed wielomachorobami. Dzieci...
2020-10-26

Dzień Chłopaka w grupie przedszkolnej 5 -latków

30 września grupa przedszkolna 5 -latków świętowała Dzień Chłopaka. Dziewczynki życzyły chłopcom dużo uśmiechu, radości i wspaniałych przyjaciół. 
2020-10-26

Konkurs plastyczny "Zdrowe, smaczne, kolorowe - kupuję produkty krajowe"

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie platycznym Zdrowe, smaczne, kolorowe - kupuję produkty krajowe. Celem Konkursu jest: 1. zwrócenie uwagi dzieci w wieku szkolnym na artykuły rolno - spożywcze wytworzone w Polsce z użyciem polskich surowców; 2. budowanie świadomości zakupowej wśród dzieci uczeszczających do szkół podstawowych z terenu województwa pomorskiego; 3....
2020-10-26

Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej 2020

Regulamin Gminnego Konkursu Pieśni Patriotycznej 2020 on-line   Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa im. Tajnej Organizacji Woskowej Gryf Pomorski w Redkowicach.        2. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (klas IV-VIII).        3. Celem Konkursu jest: wspieranie najzdolniejszych wokalnie uczniów i umożliwienie prezentacji ich umiejętności...
2020-10-26

Konkurs plastyczny Lipa świętego Jana Nepomucena z Dulczy Wielkiej Drzewem Europy 2021

 Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie plastycznym Lipa świętego Jana Nepomucena z Dulczy Wielkiej Drzewem Europy 2021     REGULAMIN Ogólnopolskiego Konkursu plastycznego pt. Lipa św. Jana Nepomucena z Dulczy Wielkiej drzewem Europy 2021   Cel Konkursu : Promocja lipy św. Jana Nepomucena w konkursie na Europejskie Drzewo Roku dostrzeganie...
2020-10-16

Nadzieja dla Laury

  Dzień dobry,obydwoje jesteśmy lekarzami. Zwykle to my pomagamy innym, dziś - sami prosimy o pomoc dla naszej córki.Laura ma 17 miesięcy i choruje na SMA - rdzeniowy zanik mięśni.Nasza najdroższa córka potrzebuje najdroższego leku świata. Lek Zolgensma to nadzieja dla Lury. Ten lek nie tylko zatrzyma postęp choroby, ale także może przywrócić utracone funkcje ruchowe. Zegar...
2020-10-16

Zapraszamy do udziału w konkursie

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Gminnego Konkursu fotograficzno - literackiego  Ja i moje ukochane zwierzątko. Chętnych do wzięcia udziału  w konkursie prosimy o zapoznanie się z zamieszczonym poniżej regulaminem konkursu.  Regulamin Czwartego Gminnego Konkursu fotograficzno - literackiego Ja i moje ukochane zwierzątko.  RODO - klauzula informacyjna-...
2020-10-15

Teledysk dla św. Jana Pawła II

Uczennice w ramach zajęć języka kaszubskiego wzięły udział w konkursie na najpiękniejszą prezentację pieśni poświęconej św. Janowi Pawłowi II w 100-lecie urodzin Kaszëbi dlô Jana Pawła II. Opiekunką grupy była p. Renata Hopa, pomocy użyczyli również p.A.Makowska, p.A.Mościcki, p.D.Waszczuk. Zapraszamy do obejrzenia teledysku.
2020-10-12

Informacja w sprawie organizacji zajęć w Dniu Edukacji Narodowej

Szanowni rodzice! Drodzy Uczniowie! Informujemy, że dzień 14 paździenika 2020 r. (środa) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych z okazji Narodowego Dnia  Edukacji Narodowej. Szkoła zapewnia zajęcia opiekuńczo - wychowawcze od godz. 8:00 - 14:00 dla uczniów rodziców pracujących . Dowóz i odbiór dzieci we własnym zakresie. W tym dniu nie wydajemy posiłków.
2020-10-12

Projekt Powszechnej nauki pływania - Umiem pływać

Program powszechnej nauki pływania Umiem pływać jest adresowany do uczniów szkół podstawowych z klas I – III w całej Polsce. W roku szkolnym 2020/2021 w programie realizowanym w naszej szkole  udział bierze klasa II.
2020-10-06

Informacje ws. opłat za obiady

UWAGA!!! W związku z naliczeniami opłat za posiłki szkolne za bardzo prosimy o wstrzymanie się od wpłat na konto szkoły do czasu aż uczniowie otrzymają pisemne zawiadomienia o kwotach jakie należy wpłacić za obiady za miesiąc październik 2020.
2020-09-16

Informacja ws. zapłaty za obiady

UWAGA!!! W związku z naliczeniami opłat za posiłki szkolne bardzo prosimy o wstrzymanie się od wpłat na konto szkoły. W dniu 18.09.2020 r. (piatek) uczniowie otrzymają pisemne zawiadomienia o kwotach jakie należy wpłacić za obiady za miesiąc wrzesień 2020. Po 18.09.2020 r. należy uiścić opłatę do dnia 25.09.2020 r.
2020-09-07

Konkurs fotograficzny

Konkurs fotograficzny Tu jest moje miejsce – Pomorskie!