AKTUALNOŚCI

2020-05-29

Harmonogram konsultacji dla klas IV -VII

Harmonogram konsultacji w  dla uczniów klas IV- VII  w Szkole Podstawowej w Redkowicach od dnia 01 czerwca 2020 roku Poniedziałek   od godz. 12 : 00 – 13 : 00  - język polski   ( nauczyciel Pani M.A. )   od godz. 13 : 00 – 14 : 00  - język niemiecki   ( nauczyciel Pani I.S )   od godz. 14 : 00 – 15 : 00  - historia  ( nauczyciel Pani E.Ch. ) Wtorek   od godz. 13 : 00 –...
2020-05-29

Informacja Dyrektora

Szanowni rodzice! Drodzy uczniowie! Informujemy, że 12.06.2020 r. (piątek po Bożym Ciele) oraz 16-18.06.2020 r. (egzaminy ósmoklasisty) są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych. W tych dniach nie odbędą się konsultacje na terenie placówki, szkoła nie będzie sprawowała opieki nad uczniami oraz nie odbędzie się nauczanie zdalne.
2020-05-27

Nowa formuła konkursu "Rodnô Mòwa"

W związku z obowiązującymi ograniczeniami i brakiem możliwości przeprowadzenia w wyznaczonych terminach eliminacji do Finału Wojewódzkiego 49. Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej Rodnô Mòwa w Chmielnie, mając na uwadze znaczenie tego wydarzenia kulturalnego dla naszego Regionu i Kaszubów, w imieniu Współorganizatorów zapraszamy do udziału w Konkursie w zmienionej,...
2020-05-26

Życzenia z okazji Dnia Matki od Centrum Rozwoju Lokalnego - organizatora ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców"

Matka – to najpiękniejsze słowo w językach świata. Matka – to słowo, które oznacza miłość, miłość prawdziwą, która nie zdradza, to słowo, które oznacza wierność, które oznacza wielką ofiarę, nawet do śmierci, dla dobra dziecka. Drogie Mamy, w dniu Waszego święta życzymy Wam zdrowia, pomyślności i nigdy nie przemijającej miłości Waszych największych skarbów....
2020-05-26

Dzień Matki

wiersz pochodzi: https://www.przedszkola.edu.pl/zbior-najpiekniejszych-wierszy-na-dzien-matki.html
2020-05-26

Procedury zwrotu podręczników do biblioteki szkolnej

Szanowni rodzice ! Drodzy uczniowie! W związku ze zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego 2019/2020 prosimy o zwrot podręczników i książek wypożyczonych z biblioteki według poniższych zasad: Procedury zwrotu książek do biblioteki szkolnej Prosimy o dotrzymanie terminu zwrotu podręczników, aby mogły one zostać rozliczone do końca roku szkolnego.
2020-05-26

Praca zdalna w oddziale przedszkolnym 5- latków

Praca zdalna nie należy do najłatwiejszych rzeczy na świecie :) ale nasze pieciolatki świetnie dają sobie radę. Pracują rzetelnie i są bardzo dzielne. Jesteśmy z Was dumni :)
2020-05-26

Informacja o zbiórce środków na remont szkoły w Ivancei.

Centrum Rozwoju Lokalnego - organizator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej Dzieci uczą rodziców zaprasza do wsparcia niezwykłej inicjatywy remontu szkoły w Mołdawii. Każde dziecko powinno mieć zapewnione dobre warunki do nauki w szkole. Niestety są takie miejsca, i jest ich dość sporo, gdzie dzieci mają dużo trudniej niż ich rówieśnicy w innych krajach. Mołdawia, choć jest...
2020-05-23

Konkurs fotograficzny

ZSGŻiA im. Gryfa Pomorskiego w Lęborku zaprasza uczniów klas VIII szkół podstawowych oraz klas I szkól ponadpodstawowych do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym Smaki wiosny.  Przedmiotem konkursu jest wykonanie przez uczestnika (prace indywidualne)  1-3 zdjęć tematycznie związanych ze wszystkim tym, co wiosną oddziałuje na zmysły człowieka (wzrok, np. oznaki wiosny...
2020-05-15

Oddział przedszkolny 6 - latki pracuje zdalnie

Prezentujemy prace naszych sześciolatków, którzy dzielnie radzą sobie ze zdalnym nauczaniem. Brawo WY :)
2020-05-13

Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Kulinarnego MasterChef Redkowice.

Uczniowie  Szkoły Podstawowej w Redkowicach, wzięli udział w tegorocznej edycji Szkolnego Konkursu Kulinarnego MasterChef Redkowice. Ich zmagania oceniało profesjonalne jury. Ostatecznie tytuł Szkolnego MasterSzefa zdobyła Kalina Młyńska z klasy IV, drugie miejsce zajął Jakub Grzesiński z VI b, a trzecie Liliana Boetcher z klasy IV. Wyróżnienie uzyskali Karolina Formela z klasy III,...
2020-05-13

Ogólnopolski konkurs plastyczny "Twoja ulubiona opowieść biblijna"

Centrum Rozwoju Lokalnego we współpracy z Tygodnikiem Katolickim Niedziela i wydawnictwem Ewerro sp. z o.o. zaprasza do udziału w VIII edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci pn. Twoja ulubiona opowieść biblijna. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 4-13 lat z całej Polski. Konkurs rokrocznie uzyskuje większe uznanie, co przekłada się na rosnącą liczbę...
2020-05-13

Nowe zasady 49. Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej "Rodnô Mòwa"

Drodzy uczniowie . W wyniku zaistniałych ograniczeń 49. Konkurs Recytatorski Literatury Kaszubskiej Rodnô Mòwa   nie może odbyć się w dotychczasowej formie. Udostępniamy Wam list Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury  w Nowej Wsi Lęborskiej w sprawie zmiany reguł konkursu. NOWE ZASADY  49. Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej Rodnô Mòwa     
2020-05-08

Informacja pedagoga szkolnego ws. rekrutacji do szkół

Informacja pedagoga szkolnego ws. rekrutacji do szkół Informuję, że od przyszłego tygodnia, tj od. 12.05.2020r, rozpoczynam logowanie wszystkich chętnych i zdecydowanych uczniów do systemu rekrutacji elektronicznej Vulcan. Składanie wniosków/ logowanie do sytemu rekrutacyjnego rozpoczyna się 11.05., a kończy 23.06.2020r. Wszyscy Ci z Was, którzy jeszcze intensywnie myślą nad wyborem...