AKTUALNOŚCI

2021-03-12

Konkurs "Mistrz pięknego czytania" rozstrzygnięty

Konkurs Mistrz pięknego czytania rozstrzygnięty!!! Miejsce I - Kalina Młyńska; kl. V Miejsce II - Zofia Pobłocka; kl. VI Miejsce III - Joanna Elandt; kl. IV Wyróżnienia: Martyna Ellwart kl. VI, Liliana Boetcher kl. V, Maciej Pobłocki kl. VIIb Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu umiejętności pięknego czytania oraz serca do książek!!!
2021-03-11

Rekrutacja do Programu Stypendialnego

Szanowni Państwo! Do dnia 31 marca trwa rekrutacja do 11 edycji Programu Stypendialnego Horyzonty realizowanego przez Fundację EFC i Fundację Rodziny Staraków. Program Horyzonty to kompleksowe wsparcie dla uczennic i uczniów pochodzących z małych miejscowości, którzy w tym roku kończą szkołę podstawową i chcą się dalej rozwijać w wybranych liceach i technikach w dużych miastach. (LINK do PROGRAMU)

2021-03-10

Szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczego w Języku Angielskim

Uczennice Marianna Zysek (klasa 7 b) i Zofia Żółtowska (klasa 8) pomyślnie przeszły przez I etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczego w Języku Angielskim Reading brings us unknown friends dla uczniów klas 6-8 szkół podstawowych. Konkurs miał formę zdalną i polegał na rozwiązaniu testu przygotowanego w języku angielskim sprawdzającym znajomość lektury Anne of Green...
2021-03-10

Podejmij sportowe wyzwanie!

Podejmij sportowe wyzwanie!   Zapraszam wszystkich uczniów do wzięcia udziału w wojewódzkim konkursie pod hasłem: Podejmij sportowe wyzwanie. Konkurs organizowany jest przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku. Polega na podjęciu sportowego wyzwania w każdym kolejnym miesiącu. Cztery wyzwania, cztery miesiące dobrej zabawy!  Szczegóły oraz regulamin konkursu znajdziecie...
2021-03-09

77. rocznica zamordowania porucznika Józefa Dambka

  W pierwszych dniach marca wspominamy porucznika (pośmiertnie awansowanego do stopnia kapitana) Józefa Dambka,współtwórcy najliczniejszej  regionalnej organizacji konspiracyjnej – Tajnej Organizacji Wojskowej Gryf Kaszubski, później Gryf Pomorski, który został zamordowany w nocy z 4 na 5 marca 1944 roku. W tym roku obchodzimy 77. rocznicę tej tragicznej śmierci.  ...
2021-03-08

Rozstrzygnięcie konkursu: Aktywni na sportowo!

Rozstrzygnięcie konkursu: Aktywni na sportowo! Celem konkursu było zaprezentowanie rożnych form aktywnego spędzania czasu wolnego w domu lub na świeżym powietrzu. Wszystkie najciekawsze zdjęcia prezentujemy na stronie szkoły.   Laureatami konkursu zostali:   1. Maja Adamowicz - klasa 8 2. Zofia Pobłocka - klasa 6 3. Sebastian Okrój - klasa 6 4.Dominik Szarzyński - klasa 4 5.Zofia...
2021-03-08

Dzień Kobiet w oddziale przedszkolnym 5- latków

Dzieci z oddziału przedszkolnego 5-latków uczcili Dzień Kobiet. Chłopcy zaśpiewali swoim koleżankom gromkie STO LAT, złożyli życzenia wszelkiem pomyślności i radości oraz wręczyli drobne upominki.
2021-03-08

Zaproszenie do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla dzieci - Bezpiecznie na wsi

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla dzieci pt. Bezpiecznie na wsi Na stronie internetowej www.krus.gov.pl - w zakładka - Bezpieczne dziecko w gospodarstwie rolnym, znajdują się źródła wiedzy i materiały kierowane do najmłodszych m.in. Kurs learningowy: Bezpiecznie na wsi mamy upadkom zapobiegamy oraz film pt. Gra o zdrowie i bezpieczeństwo Wiecej...
2021-03-08

Rozstrzygnięcie Konkursu recytatorskiego on – line - Logopedyczne łamańce językowe

04.03.2021 r., po wysłuchaniu i obejrzeniu prezentacji wykonawców w Konkursie recytatorskim on – line Logopedyczne łamańce językowe, Jury postawiło przyznać następujące miejsca w poszczególnych kategoriach. Kategoria I: Klasy I-III I miejsce         Alicja Pobłocka kl. I II miejsce        Ewa Młyńska kl. I III miejsce       Dagmara Lis kl. I wyróżnienie:   ...
2021-03-01

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

1 marca upamiętniamy Dzień Pamięci Żołnierzy Wykletych. Święto zostało ustanowione przez Sejm RP w 2011 roku, aby upamiętnić tych, którzy po II wojnie światowej z bronią w ręku przeciwstawili się narzuconej siłą władzy komunistycznej. Powojenna konspiracja niepodległościowa była najliczniejszą formą zorganizowanego oporu polskiego społeczeństwa wobec reżimu...
2021-03-01

Klasa 6 rzuca wyzwanie Leonardo da Vinci

W ramach lekcji języka polskiego klasa 6 zapoznała się z teoriami na temat powstania dzieła Mona Lisa. Uczniowie postanowili zmierzyć się z dziełem i stworzyć własne wersje słynnego obrazu . Można sprawdzić, jak im się to udało.    
2021-03-01

Wsparcie zespołu psychologów i psychoterapeutów dla dzieci i młodzieży

Centrum Zdrowia Psychicznego przy SPS ZOZ w Lęborku zaprasza do nawiązania współpracy i skorzystania z pomocy oraz opieki utworzonego w placówce Ośrodka Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej  (I stopień referencyjności) Dla Dzieci i Młodzieży. Ośrodek oferuje wsparcie zespołu psychologów i psychoterapeutów dla dzieci i młodzieży (do 18r.ż. lub 21 r.ż. w...
2021-02-19

Prezent od Koła Łowieckiego Kormoran nr 1 z Lęborka

Koło Łowieckie Kormoran nr 1 w Lęborku w ramach wieloletniej współpracy ze Szkołą Podstawową w Redkowicach postanowiło sprezentować upominek w postaci wielolfunkcyjnego refloktora, który z pewnością sprawdzi się podczas różnych wydarzeń i uroczystości szkolnych. Przedstawiciele Koła Łowieckiego Pan Piotr Maruszak i Arkadiusz Żółtowski nie zapomnieli również o...
2021-02-17

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI - Logopedyczne łamańce językowe

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem SZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO Logopedyczne łamańce językowe- on-line  

2021-02-17

Bal karnawałowy w oddziałach przedszkolnych i w klasach 1-3

Kończy się Karnawał czyli okres zimowych balów i zabaw. W naszej szkole uczniowie klas 1-3 oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych bawiły się na balu karnawałowym. Dzieci przebrały się za: postacie z bajek i filmów, strażaków, piratów itp. Były tańce, śpiewy, konkursy i dużo świetnej zabawy.