AKTUALNOŚCI

2021-03-23

Ogólnopolska akcja pt. Nie widać mnie, ale wszystko u mnie OK.

Nasza szkoła dołączyła do ogólnopolskiej akcji, która pojawiła się w mediach społecznościowych „Nie widać mnie, ale wszystko u mnie OK.” Zdalne nauczanie wciąż się przedłuża. Lekcje online są coraz lepsze bo uczymy się nowych technologii, które nam ułatwiają pracę zdalną, ale czy znajdujemy czas żeby porozmawiać o tym, co robimy, co nas interesuje....

2021-03-22

Sadzenie cebulki w oddziale przedszkolnym 5- latków

Na zajęciach dzieci z oddziału przedszkolnego  5-latków sadziły do doniczek cebulkę. Przedszkolaki zapoznały się z wyglądem warzywa: budową, kolorem, kształtem, fakturą, zapachem oraz etapami jej sadzenia. Każde dziecko posadziło cebulkę. Teraz codziennie ją podlewają i prowadzą obserwacje wzrostu szczypiorku.

2021-03-22

Szkolny konkurs czytelniczo-plastyczny pt. Moja ulubiona książka - projekt okładki

Lubisz przenosić się w świat stworzony dla Ciebie przez autorów ulubionych książek?
Masz okazję zilustrować go na papierze.

Zapraszamy do udziału w Szkolnym konkursie czytelniczo-plastycznym „Moja ulubiona książka - projekt okładki”.

2021-03-22

Pokaż, jak spędzasz swoje przerwy pomiędzy lekcjami online!

Pokaż, jak spędzasz swoje przerwy pomiędzy lekcjami online! Zrób zdjęcie, na którym utrwalisz co robisz w trakcie przerw od zajęć online. Opublikujemy je nas stronie szkolnej, aby pokazać, jak radzimy sobie ze zdalnym nauczaniem. Fotografie proszę przesyłać przy pomocy Teams do 1 kwietnia 2021 do Mai Adamowicz lub Ani Paździoch. Akcja jest organizowana przez wolontariat. Liczymy na waszą kreatywność!Pokaż, jak spędzasz swoje przerwy pomiędzy lekcjami online! Zrób zdjęcie, na którym utrwalisz co robisz w trakcie przerw od zajęć online. Opublikujemy je nas stronie szkolnej, aby pokazać, jak radzimy sobie ze zdalnym nauczaniem...

2021-03-22

Szkolny konkurs plastyczny pt. Czy znasz tę postać?

Nasza szkoła wciąż się zmienia, tych, którzy uczą się zdalnie czeka miła niespodzianka po powrocie do szkoły. Mimo, iż wielu z was nie ma tu z nami, to nadal dbamy o wystrój i miłą atmosferę. Na głównym holu szkoły zawisły portrety znanych osobistości z całego świata. Ciekawe czy ich rozpoznajecie?
Chętnych zapraszam do zabawy
Odszukaj w dostępnych ci źródłach imię i nazwisko oraz krótko napisz z czego zasłynęła dana osoba, albo.... rzuć wyzwanie pani Agacie Makowskiej i sam namaluj  w danej technice dowolną znaną ci osobę. 
Swoje prace jak i odpowiedzi prześlijcie na adres mailowy: agatadorozynska@wp.pl
2021-03-22

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU fotograficznego pt. Jak dbam o siebie w czasie pandemii

Drodzy Uczniowie!

Zapraszamy do udziału w Szkolnym Konkursie fotograficznym pt. "Jak dbam o siebie w czasie pandemii"...

2021-03-19

Zmiana terminu konkursu matematycznego Kangur 2021

Logo konkursu matematycznego Kangur. Na obrazku dwa kangury Szanowni uczniowie!

Informujemy o zmianie terminu konkursu matematycznego KANGUR 2021. Konkurs odbędzie się 22 kwietnia 2021 r. (czwartek) o godz. 9:00.

2021-03-19

Wracamy do nauki zdalnej

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Informuję, że w związku z wysokim wzrostem zachorowalności w kraju na Covid – 19, zgodnie z Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 18.03.2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem Covid-19 oraz mając na celu zminimalizowanie kontaktów między uczniami, zajęcia w szkole w klasach 1- 3 w dniach od 22.03 do 11.04.2021 r. będą prowadzone w trybie zdalnym. W trybie zdalnym nadal pracują uczniowie klas IV – VIII.

2021-03-18

WIRTUALNE MUZEA

Każdemu z nas trafiają się dni, kiedy nie chce nam się nic, a zwłaszcza zupełnie nie chce nam się wychodzić z domu w poszukiwaniu atrakcji. Niekiedy nie mamy okazji odwiedzenia ciekawych miejsc, bo po prostu są za daleko.  Jeszcze dotkliwiej odczuwamy to teraz, gdy pozostajemy w domach z naszymi pociechami, niemal wszystko jest czasowo zamknięte i nikt nie wie, jak długo to potrwa.

W takiej sytuacji warto pamiętać o cudownej sile Internetu (choć tego zapewne nie trzeba Wam przypominać …) Zapewnia on wszelaką rozrywkę, a świetnym rozwiązaniem dla wszystkich łaknących odrobiny wiedzy mogą być spacery po muzeach i galeriach. Kulturalne instytucje z całego świata udostępniają swoje kolekcje w sieci, zatem w zaciszu domowym wygodnie odbędziecie wirtualną przechadzkę.

Sprawdźcie naszą subiektywną listę muzeów, po których przespacerujecie się w sieci ...

2021-03-17

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klasy 1 na rok szkolny 2021/22

Szanowni Rodzice! Trwa rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i klasy pierwszej . Wszystkie niezbedne dokumenty, które należy złożyć w sekretariacie szkoły, znajdą Państwo w zakładce   REKRUTACJA.

2021-03-17

Kampania społeczna - Polska na niebiesko

Dużymi krokami zbliża się Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, który jest obchodzony 2 kwietnia.     W związku z tym Szkoła Podstawowa w Redkowicach przystępuje do kampanii społecznej Polska na niebiesko. Zachęcamy wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników, aby w tym dniu ubrali się na niebiesko, ponieważ kolor niebieski oznacza solidarność z osobami z autyzmem i...
2021-03-17

Zmiana strony inetrnetowej

Szanowni Rodzice i uczniowie! Informujemy, że od 1 kwietnia 2021 roku nastąpi zmiana strony internetowej szkoły. Nowa strona szkoły w Redkowicach działać będzie pod adresem: https://www.szkolaredkowice.nwl.pl/

2021-03-15

Powiatowy konkurs plastyczny pt. „Autyzm: wiem, rozumiem, pomagam”

2 kwietnia na całym świecie obchodzimy Światowy Dzień Wiedzy o Autyzmie. Lokalnym wydarzeniem w tym okresie będzie Światowy Dzień Autyzmu w Powiecie Lęborskim organizowany już po raz ósmy przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom ze Spektrum Autyzmu „Niebieski Skarb”.

2021-03-15

Nauczanie hybrydowe od 15 do 26 marca 2021

Szanowni rodzice! 

Informujemy, że w dniach od 15 do 26 marca 2021 r. w klasach 1-3 zajęcia odbywać się będą w formie hybrydowej (stacjonarnie oraz zdalnie). Harmonogram zajęć hybrydowych zostanie przesłany przez wychowawców klas do każdego z rodziców poprzez dziennik elektroniczny. Plan lekcji pozostaje bez zmian.

2021-03-15

Powiatowy konkurs plastyczny pt. Autyzm: wiem, rozumiem, pomagam.

2 kwietnia na całym świecie obchodzimy Światowy Dzień Wiedzy o Autyzmie. Lokalnym wydarzeniem w tym okresie będzie Światowy Dzień Autyzmu w Powiecie Lęborskim organizowany już po raz ósmy przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom ze Spektrum Autyzmu Niebieski Skarb   Prace plastyczne w formacie do A3 należy składać do 30 marca 2021 r. w sekretariacie Specjalnego Ośrodka...
2021-03-15

Nauczanie hybrydowe

Szanowni rodzice!  Informujemy, że w dniach od 15 do 26 marca 2021 r. w klasach 1-3 zajęcia odbywać się będą w formie hybrydowej (stacjonarnie oraz zdalnie). Harmonogram zajęć hybrydowych zostanie przesłany przez wychowawców klas do każdego z rodziców poprzez dziennik elektroniczny. Plan lekcji pozostaje bez zmian.